Counter Strike 1.6 Ciekawostki – Sprawdź czy znasz wszystkie

Counter Strike 1.6 Ciekawostki – Sprawdź czy znasz wszystkie

W dzisiejszym artykule o nazwie "Counter Strike 1.6 Ciekawostki – Sprawdź czy znasz wszystkie" postaram się Wam zaprezentować sporą ilość ciekawostek związanych z cs 1.6. Większość ciekawostek pewnie była poruszana na gdzieś indziej, ale na moim blogu jeszcze nie, więc czemu by ich nie zaprezentować?
Sprawdź czy znasz wszystkie ciekawostki, a jeżeli znasz jeszcze jakieś, napisz do mnie.

Zaczynamy od map:

Na de_train znajdują się dwie fajne ciekawostki, pierwszą z nich jest dźwięk szczekającego psa pod wagonem, a drugą dźwięk startującego samolotu. Wystarczy wejść pod wagon by to usłyszeć, lecz niestety nie działa to na wszystkich wagonach, a więc musicie sami sprawdzić gdzie dokładnie coś takiego występuje.

Na de_aztec natomiast możemy usłyszeć grzmoty w danych miejscach. Wystarczy, że przejdziemy się po schodach, a usłyszymy grzmot.  Ten same efekt możemy uzyskać, przechodząc przez most, lecz tam możemy też zauważyć ten grzmot, patrząc się w w górę.


Jak wiecie w cs są mapy przeznaczone do podkładania i rozbrajania bomby, ale czy każdy z Was wiedział, że można to zrobić po cichu?
Jeżeli chcemy rozbroić po cichu pakę (bez tego charakterystycznego dźwięku), musimy przed rozbrojeniem włączyć latarkę. Dobra opcja gdy chcemy po cichu rozbroić bombę, tak by przeciwnicy nas nie usłyszeli.

Jeżeli chcemy podłożyć cichą bombę należy w odpowiednim miejscu się ustawić, a następnie podłożyć. Ciekawe czy znasz ten sposób. Nie? Śpieszę z pomocą.
Podłóż bombę zgodnie ze zdjeciem na bombsite A

Bombsite A cicha paka

Jeżeli chcemy podłożyć niewidzialną bombę, to jednym ze sposobów jest podstawienie jej w rogu na bombsite B tak jak pokazałem to na zdjęciu.

BombSite B niewidzialna paka

 

Na mapce de_vegas możemy zaobserwować ducha w oknie nad respem CT. Jest to dość dziwny zabieg twórcy mapy, ale kto wie, może ta mapa skrywa jakąś zagadkę, którą chciał nam nakreślić twórca?

Mam nadzieję, że ten taki śmieszny artykuł Wam się spodobał i trochę Wam nakreślił parę ciekawostek.

Dodaj komentarz