Counter strike 1.6 Najlepsza wersja

Counter strike 1.6 Najlepsza wersja

Witam,

Przedstawiam wam kolejną wersję gry Counter Strike 1.6. Tym razem udostępniam wam jedną z najlepszych wersji w internecie. W samym CS poprawiono wygląd, dodano nową muzykę (odświeżoną), zmieniono kolorystyke menu, a także dodano wiele nowych dodatków takich jak nowa tabela wyników. W tej wersji dodane zostaly także poprawione modele które nie będą przeszkadzać w grze, FPS nie powinny także spadać. Tak jak w poprzedniej wersji mamy dostępne serwery w zakładce INTERNET, same polskie serwery na których możecie bez obaw zagrać (bez podmian plików, przekierowań, itd). Dodatkowym atutem tejże wersji jest jej prostota i doskonałość, która utrwali się wam w pamięcie. Większość dodatków została dodana z myślą o nawet bardzo wymagającym graczu, który ceni sobie profesjonalizm i łatwość. Wersja ta została też zabezpieczona przed wszelkimi podmianami plików, choć to Wy sami „chronicie” się przed takimi serwerami. (nie wchodzimy na gówniane serwery których nie znamy), dlatego pamiętajcie by uważać na serwery, w które wchodzicie. Pamiętajcie o tym, Na blogu znajdziesz wiele poradników, które w razie problemów pomogą ci naprawić błąd lub dodać coś nowego do swojego counter strike. Nie bądź obojętny i sprawdź wszystkie wpisy by być na bieżąco.
Zapraszam do pobierania tej wersji Cs 1.6. Zagraj ze znajomym, zaproś go do pobrania tej wersji gry i bawcie się razem 🙂

Dnia 29.06 gra została poprawiona, zostały w niej dodane sprawnie działające boty bez komend (dodajemy w menu gry, przed wejsciem na serwer), poprawiono modele, dodano nowe zabezpieczenia i co najważniejsze poprawiono błędy na niektórych systemach. Od teraz ten cs stał się jednym z najlepszych dostępnych w internecie, jest w 100% spolszczony, więc nie będzie problemu z konfiguracją go pod swoją grę.

Instalacja:
1. Pobierz grę (kliknij na dole w obrazek)
2. Zainstaluj ją na danym dysku
(UWAGA! W przypadku instalacji gry w systemie Win7 / Vista powinno sie instalować grę do innego folderu niż Program Files, ponieważ występuje problem ze zgodnością plików oraz nie instalujemy jej na dyku C)
3. Wejdź do zainstalowanego folderu lub skorzystaj ze skrótu na pulpiciei ciesz się grą.

(kliknij w obrazek)

download

Kilka przykładowych screen’ow

CSNS2 CSNS1

43 komentarze do “Counter strike 1.6 Najlepsza wersja

   1. MynDoS Autor wpisu

    To musiałeś pobrać tracker'a, który rozpakował niechciane pliki. 

    Od ponad 3 miesięcy nie ma na tej wersji problemów z ss'ami, było to przeze mnie sprawdzane poprzez plugin, który po wpisaniu komendy, dawał graczowi ss'y. Wszystko zapisywało się ładnie.
    Proszę sprawdzić czy ss'ow nie ma w innym miejscu i czy nie został zainstalowany na dysku C

    "(UWAGA! W przypadku instalacji gry w systemie Win7 / Vista powinno sie instalować grę do innego folderu niż Program Files, ponieważ występuje problem ze zgodnością plików)"

 1. ence#pence

  cs 1.6 to klasyk kazdy kto gral w niego ponad 2 lata to powie ze to jest bardzo fajan gierka ale ten co gral w niom 2 razy to dlatej osoby to gówno ale to nieprawda polecam wam wszystkim graczom

   

 2. max666

  a Tak jakby coś czy n.p można dać pluginy do cstrike? żeby mieć pluginy na serwie??? bo w wielu cs 1.6 jest gówno bo nie da rady

   

                                                                                                                              max666p

Dodaj komentarz