Duża paczka map CS 1.6 – Mega map pack Counter Strike 1.6

Duża paczka map CS 1.6 – Mega map pack Counter Strike 1.6

Zauważyłem, że dużym powodzeniem na moim blogu cieszą się specjalne map packi, które są przystosowane do danego trybu lub modyfikacji, a także okazji dla wszystkich serwerów. Postanowiłem jednak stworzyć coś lepszego. Duża paczka map CS 1.6 w której znajdą się wszystkie te paczki, tak by ułatwić życie wielu osobom, szukającym tychże paczek.

Wpis ma na celu zebrać do kupy każdą paczkę map do cs 1.6 dostępną na blogu i posegregować ją w danej kolejności. Ma to po prostu pomóc osobom, szukającym danych paczek map, nie jednej, a kilku.

Sam zamysł został przedstawiony, więc przejdźmy teraz do tego, co znajdziemy w tym spisie.

Każdy z Was zapewne szuka map na swój serwer lub do gry z botami, ale nie chce mu się pobierać każdej mapy po kolei i szuka gotowego, sprawdzonego sposobu by skrócić ten czas zabawy z mapami. Mój blog ułatwia życie takim cwaniakom i udostępnia do ich dyspozycji ponad 10 paczek map dla różnych trybów rozgrywki, a także mapy na specjalne okazje.

Jakie paczki map można tutaj znaleźć?

Duża paczka map CS 1.6 zawierać będzie mapy typu de, cs, aim, awp, bb, zm, jb, surf, itd, a także te na specjalną okazję jak na przykład mapy zimowe. Dodatkowo można znaleźć niestandardowe paczki map, nie dostosowane do żadnej z powyższych kategorii.

Gdzie mogę pobrać daną paczkę map do counter strike 1.6?

Paczki są dostępne poniżej w postaci linku:

Paczka de_ map cs 1.6 – Przystosowana dla trybu BombSite. Znajdziecie tutaj mapy, w których głównym zadaniem jest walka z bombą, gdzie Antyterroryści muszą rozbroić pakę, a Terroryści ją podłożyć.

Paczka aim map cs 1.6 – Zawiera wszystkie mapy dla trybu aim, czyli mapki treningowe, które służą do ćwiczenia skilla. Stworzone raczej dla małej ilości graczy. Spotykane na modach typu aim.

Paczka cs_ map cs 1.6 – Przystosowana jest do trybu Hostage. Rozgrywka opiera się na pilnowaniu i odbijaniu zakładników. Terroryści muszą pilnować hostów, a Antyterroryści odbić ich i przenieść w odpowiednie miejsce.

Paczka zimowych map cs 1.6 – Dla osób lubiących klimaty zimowe. Znajdziesz tutaj wiele mapek typowo zimowych, które wprowadzają świąteczny nastrój do gry.

Paczka surf map cs 1.6 – Jeżeli lubisz tematykę surfowania, to ten pack jest idealny dla Ciebie. Przystosowany pod serwery surfmod, zawiera wiele popularnych mapek.

Paczka zm map cs 1.6 – Zombie mod to znana modyfikacja dla serwerów publicznych gry counter strike. W tym map pack znajdziesz wiele znanych i dobrze dobranych map pod grę z zombie, czy to na botach czy na publicznym serwerze.

Mapy CS GO CS 1.6 – Mody Counter Strike Global Offensive są ostatnio bardzo popularne w Counter Strike 1.6, a więc powstało też sporo map związanych z nowszą wersją cs. W tej paczce znajdziesz wszysztkie mapy z CS:GO pod 1.6.

Paczka jb map cs 1.6 – JailBreak to modyfikacja wprowadzająca graczy w świat brutalnego lub zabawnego więzienia, gdzie możemy eksplorować różnego rodzaju place do zabaw lub dyskoteki, a także sądy. W tej paczusce znajdziesz tylko popularne i dobrze działające mapy typu Jail.

Paczka dr map cs 1.6 – DeathRun polega na surfowaniu po mapie, ale z pułapkami, które stawia nam zabójca.

Paczka bb map cs 1.6 – BaseBuilder to modyfikacja działająca na podobnej zasadzie co ZombieMod, lecz tutaj musimy budować swoje kryjówki, a nie korzystać z gotowych i walczyć z Zombie.

Paczka awp map cs 1.6 – Mapki przystowane do treningu z bronią AWP.

Ważnym jest by wgrać paczki tak jak jest to napisane, by nie napotkać żadnych problemów. Każdy z wpisów posiada swoją własną instrukcję oraz dokładny opis.

Jeżeli chodzi o CS:GO, to mapy związane z tą wersją gry będą znajdować się na innym blogu, który poświęcony jest w pełni tematyce serwerów do Counter-Strike Global Offensive.

Jeden komentarz do “Duża paczka map CS 1.6 – Mega map pack Counter Strike 1.6

Dodaj komentarz