CS 1.6 DOWNLOAD v50 Non Steam Free

Counter-Strike (często nazywany skrótowo CS) – gra komputerowa z gatunku first-person shooter, stworzona przez Minha „Gooseman” Le’a i Jessa „Cliffe” Cliffe’a 19 czerwca 1999 i będąca modyfikacją (,,modem”) gry Half-Life. Początkowo Counter-Strike wymagał do działania Half-Life’a, jednak wraz z upływem czasu stworzono kolejne jego wersje, które przekształciły się w samodzielne produkcje, jedynie korzystające z silnika oryginalnej gry. Stań po jednej ze stron i wykonuj cele związane z daną mapą! Zostań terrorystą jeżeli chcesz pilnować zakładników i podkładać bombę lub Antyterrorystą jeżeli chcesz ratować zakładników i rozbrajać bombę. Wybór należy do Ciebie.

Najnowsza wersja kultowej gry CS 1.6 v50. W tej wersji znajdziesz różne dodatki poprawiające FPS oraz PING. Tylko tutaj za darmo ! Gra przygotowana dla osób z problemami takimi jak duzy ping, mała ilość fps’ow, itd. Gra posiada wbudowane kilka opcji pod przyciskiem „H” (po wejściu do gry), dzięki którym łatwo możesz ustawić sobie różne rzeczy bez znajomości komend.

Na tym blogu znajdziesz wiele poradników oraz plików do pobrania. W tej chwili możesz tutaj znaleźć wiele paczek map do danego trybu gry, poradniki mające na celu pomóc graczowi w oswojeniu się z grą, jak np: lista komend, zwrotów używanych w grze, opis wszystkich broni, modów gry, itd. Jeżeli interesują Cię inne wersje gry, to na forum znajdziesz też wersję v23, v43, v48, a niedługo pojawią się także inne wersje, stworzone specjalnie dla Was.
Zapraszam do udzielania się na blogu, a także do udostepniania go innym osobom, to CIę nic nie kosztuje, a nam możesz bardzo pomoc.

CS 1.6 v50 Non Steam :

1. FPS i PING Booster (dużo więcej FPS i mniejszy ping)
2. Nowy REVOLUTION Emulator 9.83
3. Dodano – FPS & PING Booster (Więcej FPS)
4. Dodano – Boty v2.5
5. CD Key NIE WYMAGANY. Instalujesz -> uruchamiasz -> GRASZ!
6. Unikalny SteamID
7. Instalka waży 280 MB
8. Całkowicie spolszczony

Download:

download

INFOCSC

Counter Strike 1.6 DOWNLOAD

55 myśli w temacie “CS 1.6 DOWNLOAD v50 Non Steam Free

 1. MynDoS Autor wpisu

  Non Steam, nie ma darmowego Steam. Steam Musiałbyś kupić, ale jest to wersja z generatorem Steam ID, więc jest to prawie jak cs 1.6 Steam

  Odpowiedz
 2. MrBoss

  myndos wiesz może co zrobić ? miiałem na zombie lagi wienc zmienilem grafike na software i nie mialem lagów ale grafa była tak kijowa żę zmieniłem jeszcze raz na opengl  . tera jak włąćzam csa to albo widze tło csa albo biały ekran , robiłem wszystko , reinstalowałem itp , i nic pobierałem inne wersje cs'a i dalej nic 

   

  Odpowiedz
  1. MynDoS Autor wpisu

   Jeżeli masz skrót na pulpicie to:

   Klikasz na niego prawym przyciskiem na skrót (tą ikonkę z cs'em), potem dajesz "Właściwości" i tam w "Element docelowy" dodajesz na samym końcu -opengl, np:

   Tak to wygląda u mnie:
   "D:\Program Files (x86)\Counter Strike 1.6 CSCNOWY\ Counter Strike 1.6 CSC\cstrike.exe" 

   Teraz dodaje do tego -opengl

   "D:\Program Files (x86)\Counter Strike 1.6 CSCNOWY\ Counter Strike 1.6 CSC\cstrike.exe" -opengl

   Odpowiedz
 3. Bartes

  Witam mam problem, gdy uruchamiam Cs'a to wyskakuje błąd o tresci: System Windows nie może odnaleźć pliku "hl.exe". Upewnij się że wpisana nazwa jest poprawna i spróbój ponownie. Ikone Cs'a przeniosłem na pulpit. Gdy otwieram z folderu za którymś razem wyskakuje error informujący, że Cs jest już włączony. Co mam zrobić?

  Odpowiedz
 4. daniel

  pobrałem tego cs i jak chce go zainstalować przy włanczańu instalki wyskakuje mi to okienko

  This installer is most probably corrupted: cannot open the contained archiwe.

  dlaczego

  Odpowiedz
  1. MynDoS Autor wpisu

   Witam,

   1. Sprawdź czy w procesach nie masz uruchomionego „Counter strike”. (menadżer zadań)

   2. Sprawdź czy aby na pewno uruchamiasz instalator prawami administratora.

   Odpowiedz
 5. Drwal

  Jak zainstalowałem i chciałem uruchomić to pojawiło mi się okienko z informacją „Failed to initalize authentication interface.Exiting…” co mam zrobić?

  Odpowiedz
  1. MynDoS Autor wpisu

   Najlepiej napisz pod ten numer GG: 35376970
   I sprawdź czy aby na pewno ta wersja CS jest przeznaczona dla  Twojego systemu Windows (Windows 8 i 10 posiadają osobnego cs)

   Odpowiedz
  1. MynDoS Autor wpisu

   Jeżeli masz windows 8 lub 10, to skorzystaj ze specjalnej wersji dla Win 8
   Jeżeli masz inny problem, napisz do mnie na GG

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.