Counter Strike 1.6 chomikuj download – Poradnik oraz opis

Counter Strike 1.6 chomikuj download – Poradnik oraz opis

Counter Strike 1.6 chomikuj download

Counter Strike 1.6 chomikuj download to blog stworzony dla użytkowników szukających gry na chomikuj. Dość spora liczba osób poszukuje gry nie na wartościowych blogach, a po prostu na stronie, która oferuje darmowe pobieranie gdy mamy oczywiście odpowiedni transfer (trzeab go najczęściej kupować, a nie jest on też tani), a więc czemu mimo tego, iż są inne strony, darmowe, które nie wymagają od użytkownika tworzenia konta, a tym bardziej kupowania jakiegoś transferu, lubie korzystają z chomika? Pliki tam wrzucane to prawie te same, które wrzuca się na innych stronach, tylko że tam raczej jest to płatne, a na innych darmowe.

Przykładne tego typu stron jest mój blog, który oferuje darmowe pliki, nie wymaga on od nikogo uiszczenia opłat za korzystanie, nie zawiera ukrytych wzmianek w regulaminie, reklam, itd. Jest w 100% darmowy i bezpieczny, więc czemu nie skorzystać z czegoś co jest darmowe?

Większość osób twierdzi, że korzysta z chomikuj, bo jest znane i nie ma tam wzmianek o wirusach, itd. Czy to prawda? Nie, bo pliki nie są wrzucane przez właścicieli serwisu, a użytkowników, którzy mogą tam wrzucić różne rzeczy, które nie są bezpieczne, a nikt raczej tego specjalnie nie pilnuje. Wiele osób stara się oszukać użytkowników na transferze i dodaje tam puste pliki lub takie, które nie działają poprawnie, więc po co tracić kasę i ryzykować? 
Takim oto sposobem chyba rozwiałem Wasze wątpliwości i zachęciłem Was do korzystania z innych źródeł jak np.: mój blog pobierając z nich Counter Strike 1.6 chomikuj.

Jeżeli jesteś tu tylko po to by pobrać CS 1.6 ZA DARMO, a na dodatek w bezpieczny sposób, to skorzystaj z obrazka.

Co możesz znaleźć na moim blogu?

Znajdziesz tutaj wiele poradników, specjalne mappacki dla danych trybów w cs, a także masę innych ciekawostek o samej grze.
Masz problem z grą Counter Strike? Poszukaj go na moim blogu i rozwiąż go. Większość problemów z grą możecie załatwić tutaj bez korzystania z google, bez ukrytych kosztów, bez jakichkolwiek wirusów. Kazdy poradnik do cs 1.6 został napisany w dość łatwo zrozumiały sposób, więc nie powinno być problemów z odnalezieniem się w tym. 

Ciekawą rzeczą są mapy do cs 1.6, które także pobierzecie tutaj za darmo. Surf, zombie, aim, awp, jailbreak, csgo i wiele innych paczek map możecie pobrać tutaj. Wszystko przygotowane specjalnie dla użytkowników, tak by mógł to tylko skopiować do głównego folderu z grą. Czyż nie jest to proste? Wydaje mi się, że tak.

Zapraszam też do skorzystania z innych wersji gry. Cs 1.6 v23, pro, v48, v50, portable, specjalna wersja dla windows 8, cs 1.6 go, cs bf2, a także inne, które możecie znaleźć u mnie na blogu. Wszystko jest darmowe i nie zawiera wirusów, a jedyne o co proszę, to oto byś podzielił się linkiem do strony, powiedział o niej znajomemu, udostępnił na swoim forum, facebook, itd. 

Counter Strike 1.6 to bardzo kultowa i znana gra, która mimo upływu lat dalej jest znana i grywana, więc warto ją rozwijać, tworząc bloga, modyfikacje, mapy, modele, dźwięki, itd. Pomóż mi dotrzeć do jak największego grona odbiorców, udostępniając grę, dzieląc sie linkiem, mówiac znajomym. Ciebie to nic nie kosztuje, a mi może pomóc i wynagrodzi mi moją pracę włożoną w to

Dodaj komentarz