Nie działa mapa w cs

Nie działa mapa w cs !

 

Oto 3 sposoby które pomogą ci rozwiązać problem z niedziałącą mapą w cs. "Nie działa mapa w cs" ? TERAZ TO NIE PROBLEM
 

1. Pierwszy sposob ktory znam to usunięcie mapy z cs.
Teraz zalezy czy mamy steam czy nonsteam.

a) W steam wchodzimy w folder Steam–>steamapps–>Common–>Half-Life–>Cstrike_polish–>maps–>tam szukamy mapy i wszystkie pliki jakie sa i usuwamy. (związane z tą mapą, np: gdy mamy de_nuke to usuwamy wszystkie pliki z nazwą de_nuke)
b) Natomiast w nonsteam szukamy folderu z Counter Strike–>cstrike–>maps–>tam szukamy mapy i wszystkie pliki jakie sa i usuwamy. (związane z tą mapą, np: gdy mamy de_nuke to usuwamy wszystkie pliki z nazwą de_nuke)

Po tym jak usuniemy mape i pliki z nia zwiazane to szukamy serwer na ktory chcemy wejść i jeżeli będzie ta mapa to powinno pobrać ją od nowa.

2. Drugim sposobem jest reinstalacja cs'a. Jest to najprostszy sposób który znam. Wystarczy usunąć cs którego mamy i pliki z nim związane (to co zostało) i po ponownym zainstalowaniu wchodzimy na serwer, a mapy pobiorą się same.

3. Trzeci sposobem jest przeszukanie cs'a (folderu z nim). Szukamy plików związanych z mapą na której mamy dany błąd. Załóżmy że błąd występuje na mapie de_nuke, więc w folderze z grą szukamy plików z nazwą de_nuke i wszystkie usuwamy.  Po tym wszystkim wchodzimy na serwer i jeżeli będzie ta mapa na serwerze to powinna nam się pobrać od nowa.

4. Czwartym sposobem jest zainstalowanie nowszego patcha, gdy korzystamy z v7 zalecam pobrać patch v23 lub pobrać naszego cs'a i nałożyć go na v7.

 

To na tyle, mam nadzieję że pomógł pomógł wam.

Dodaj komentarz